ΔΣ για το 2006

Ειδήσεις, ανακοινώσεις και γενικές συζητήσεις μεταξύ των μελών του Σπηλαιολογικού Ελληνικού Αθλητικού Συλλόγου (ΣΕΛΑΣ) αλλά και των φίλων και περαστικών από αυτήν την γωνιά της ιστοσελίδας μας.

ΔΣ για το 2006

Δημοσίευσηαπό Stelios Zacharias » Τρί Δεκ 20, 2005 5:44 pm

Μετά την εκλογή μας στη γενική συνέλευση της 14ης Δεκεμβρίου 2005, βρεθήκαμε χθες 19 Δεκεμβρίου να συσταθούμε ως διοικητικό συμβούλιο.

Το νέο διοικητικό έχει το εξής σχήμα:

Εικόνα

Πίσω σειρά, όρθιοι: Μιχάλης Μπάττος (Ταμίας), Νώντας Εμμανουήλ (Έφορος υλικών), Έρη Τσάλου (Πρόεδρος), Μαργαρίτα Κανελλίδου (Αντιπρόεδρος), Κώστας Αδαμόπουλος (Σύμβουλος)
Μπρος, καθιστοί: Ειρήνη Νίνου (Σύμβουλος), Στέλιος Ζαχαριάς (Γενικός Γραμματέας)

Είμαστε νέοι, ωραίοι και ορεξάτοι. Όποιος θελήσει να επικοινωνήσει μαζί μας μπορεί να έρθει να μας βρει στο σύλλογο, να στείλει e-mail στο info@selas.org που θα το λαμβάνουμε όλοι, ή να μας πάρει τηλέφωνο - τα τηλέφωνά μας θα αναρτηθούν από Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου στον πίνακα ανακοινώσεων του συλλόγου.

Όποιο μέλος ενδιαφέρεται να βοηθήσει το διοικητικό στο έργο μας - δηλαδή στη διευκόλυνση των δραστηριοτήτων των μελών του συλλόγου - μπορεί να μας το πει.
Άβαταρ μέλους
Stelios Zacharias

Δημοσίευσηαπό caspex » Τετ Δεκ 21, 2005 12:51 am

Τώρα θα πείτε πάλι ότι αισθάνομαι "γέρος"...
Εεε λοιπόν νέοι ωραίοι και ορεξάτοι "είστε και φαίνεστε" ;-)

Σας εύχομαι κάθε επιτυχία στην πορεία σας (μας), ο σύλλογος είναι στα (καλά) σας χέρια κι εγώ θα είμαι εκεί σε μια γωνιά να σας βοηθάω (συμβουλεύεω ίσως??? Προς τι το σύμβουλος άλλωστε !!!) όπως είμαι σίγουρος ότι το ίδιο θα κάνουν και όλοι οι υπόλοιποι παλαιότεροι (οι οποίοι αυτήν την περίοδο επιδίδονται σε άλλα πιο "παραγωγικά" αθλήματα, όπως ο Νίκος, ο Ανδρέας, ο Μανόλης, ο Κώστας ο Ιατρού, η Αμαλία, ο Κώστας Μητσάκης, ο Κασσιανός και άλλοι)
Κώστας Αδαμόπουλος
caspex

Δημοσίευσηαπό Έρη » Τετ Δεκ 21, 2005 11:40 am

Από τη θέση της Προέδρου (!) για πρώτη φορά, θα ήθελα να πω κι εγώ με τη σειρά μου, ότι ο αρχικός ενθουσιασμός για το ωραίο και αρμονικό σχήμα που δημιουργήθηκε, πήρε η ικανοποίηση ότι υπάρχει όντως αρκετή όρεξη για δουλειά, πολλές πρωτότυπες ιδέες που περιμένουν να αναπτυχθούν, φιλικό κλίμα που –έτσι κι αλλιώς - προϋπήρχε, σεβασμός μεταξύ των μελών, συγκαταβατικότητα και ευτυχώς... ωριμότητα.

Η ομάδα που σχηματίστηκε είναι ιδανική και πολλά υποσχόμενη! Στόχος μας είναι να εντοπίσουμε τα σοβαρά (αρχικά, τουλάχιστον) προβλήματα που αντιμετωπίζει ο σύλλογος αυτή τη στιγμή, να τα επιλύσουμε άμεσα και αποτελεσματικά καθώς και να αποκαταστήσουμε τα κανάλια επικοινωνίας μεταξύ μελών συλλόγου - ΔΣ και προς τις δύο κατευθύνσεις. Σε αυτή την προσπάθεια η συμβολή όλων είναι απαραίτητη, παλιών αλλά και νεότερων, τόσο στον εντοπισμό των εκκρεμών θεμάτων /προβλημάτων, όσο στην εύρεση λύσεων και την υλοποίησή τους.

Ένα μεγάλο "ευχαριστώ" εκ μέρους όλου του ΔΣ, σε όσους μας εμπιστεύτηκαν γι’ αυτό το έργο.
Εύχομαι σε όλη την ομάδα καλό κουράγιο και πολύ όρεξη για δουλειά!
Εδώ τα καλά καραμπίνερ! Κρανάκια-φόρμες στη μισή τιμή! Το αφεντικό τρελάθηκε και τα δίνει όλα τσάμπα... Έλα πάρε-πάρε!
Άβαταρ μέλους
Έρη

Δημοσίευσηαπό maggie » Τετ Δεκ 21, 2005 2:27 pm

Να ‘μαι κι εγώ στη παρέα...

από τη θέση της Αντιπροέδρου μας εύχομαι καλή αρχή και καλή επιτυχία όχι μόνο στο Δ.Σ αλλά και σε όλα τα μέλη του συλλόγου, στις αποστολές που θα διοργανώσουμε ή θα συμμετάσχουμε ως σύλλογος και σε οποιαδήποτε άλλη εκδήλωση κάνουμε.

Καλά Χριστούγεννα σε όσους δε δω από κοντά σήμερα για να τους ευχηθώ.

Μαργαρίτα
Άβαταρ μέλους
maggie

Δημοσίευσηαπό Nektarios » Πέμ Δεκ 22, 2005 7:22 pm

Γεια χαρά,

Παιδιά συγχαρητήρια για την εκλογή σας, καλή θητεία να έχετε!

Α, και μέρες που είναι ....

Εικόνα

Νεκτάριος
Άβαταρ μέλους
Nektarios

Δημοσίευσηαπό Παναγιώτης » Παρ Δεκ 23, 2005 3:13 pm

Έστω και με καθυστέρηση (λόγω ασθένειας):

Συγχαρητήρια και από μένα και τις καλύτερες ευχές μου, όχι μόνο για τις γιορτές αλλά και για ολόκληρη τη θητεία σας!

Με τέτοια θετική διάθεση και ομόνοια είμαι σίγουρος ότι θα δούμε πολλά ωραία πράγματα.

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΑΑΑΑ ΚΑΙ..... ΚΑΛΕΣ ΣΠΗΛΙΕΣ.
Παναγιώτης
Κι αν θες να μάθεις πιο πολλά
κλείσε το μάτι πονηρά
κι άναψε πίπα της ειρήνης
και ρουφηξιά τη ρουφηξιά
να θυμηθούμε τα παλιά
πρόσεχε μόνο να μη σβύνει
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης

Επιστροφή στο Νέα & ανακοινώσεις του ΣΕΛΑΣ

Μέλη σε σύνδεση